| elenadumitru486 a întrebat:

De la gastrită poți slăbi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti slabi cu conditia sa nu mai mananci atat de des si atat de mult.

| sierra1 a răspuns:

Lenuța mamă, am mai discutat pe tema asta, remember?

https://www.tpu.ro/......pot-slabi/

https://www.tpu.ro/......-gastrita/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dar nu este cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După gastrită urmează ulcer de nu o tratezi.

| Anonimul151 a răspuns:

Cum să slăbești de la gastrită? Gastita nu e un lucru bun absolut bun deloc. Și înainte de ați dori să slăbești, mai bine te vindeci!

| IceRope a răspuns:

De la dieta impusă, nu de la gastrita în sine. D'oh!

| Kaonashii a răspuns:

Daca mananci tot mai putin normal