| jon22 a întrebat:

De la un sold la altu pe sub burta simt ceva tare la palpare dar nu doare eu am si slabit 10kg burta era destul de mare pana sa slabesc si acum simt ceva or fi muschi burti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cumva este osul pube?

| cosmin21 a răspuns:

Muschi nu sunt clar.