| TheTimeKiller a întrebat:

Cum slabesc si eu la coapse (regiunea dintre sold si genunchi)? Am slabit la burta (tin un regim fara bauturi cu acid si fara grasime:ulei; prajeli etc.). Deci prin ce exercitii pot sa slabesc la coapse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Genoflexiuni, urcat pe scari, mersul pe jos face piciorul frumos, alergari. Depinde si de constitutia ta eu slabesc mult mai usor la picioare decat la burta.

| loredanaFS a răspuns:

Buna. uite un articol care te-ar putea ajuta sigur - http://fetelestiu.ro/......lei-bilic/

| aSH a răspuns:

Te apuci de alergat