| crystinascumpik a întrebat:

De la un timp, cand cant imi dau lacrimile dar cand fredonez nu! Ce se intampla? Este vreo alergie ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Probabil ca cand canti traiesti momentul mai intens.asa cand fredonezi este doar in gand nu si in afara

6 răspunsuri:
| Casandra a răspuns:

Chiar nu stiu ce legatura are corzile vocale cu glandele producatoare de lacrimi... poate te prea fortezi atunci cand cantiwinkingBe Relax!

| dididedediu a răspuns:

Si eu face la fel cand cant melodii triste. poate de la emotii poate ca esti suparata sau ai ceva probleme.

| basinaDecuc a răspuns:

Cand canti poti plange stiind ca poate nu vei reusi... daca esti la un concurs sau la lectii ceva... sau trezesti momentul i iti dau lacrimile

| Arimoshiki a răspuns:

Buna! Nu este alergie, asa patesc si eu cand cant melodii mai incete si triste imi curg lacrimile. Si de cat timp s-a intamplat sa iti curga lacrimile cand canti?

| crystinascumpik explică (pentru Arimoshiki):

Cam de vreo trei luni

| crystinascumpik explică (pentru Arimoshiki):

Si nu numai cand cand si cand bate vantul imi lacrimeaza ochii si cand ma simt intimidata...