| anonim_4396 a întrebat:

De multa vreme ma confrunt cu episoade de usturime ușoară după urinare, urinare frecventa când beau peste 2 l de apă și mici picături de urină după urinare, pe chilot.

Menționez că mereu îmi ies analizele bune și urolugii la care am fost au spus că sunt bine dar trebuie să beau apă mai multă.

Cum scap de disconfort?

A trecut cineva prin asta?
Oare e cistita?
Psihic mă dărâmă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Poti citi aici si intra in panica, sau poti merge la un medic care nu te ignora pur si simplu zicandu-ti sa bei apa.
https://www.drmax.ro/......-tratament