| MandyMaya a întrebat:

De o scurta perioada de timp nu mai pot sa mananc. Adica imi este foame si vreau sa mananc, insa cum mananc putin mi se face rau. Aveti vreo idee cauza sau ce trebuie sa fac? Mentionez ca nu am tinut cure de slabire si nu am avut o alimentatie incorecta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

E posibil sa fie o gastrita.Cel mai bine sa ceri de la medicul de familie un set de analize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut analize sa vezi daca nu ai infectie HP (heliobacter pylori)?
Eu zic ca ar fi bine sa treci pe la un gastroenterolog.
Te pup!