| EuAlaEu a întrebat:

De un timp imi bubuie urechea(stanga), e ca si cand mi-as simti pulsul.Ce am? Am otita? Daca am ce medicamente pot sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te la ORL nu lua medicamente dupa ureche

| Konata a răspuns:

Daca tu crezi ca ai otita, uite un articol care sper ca te va ajuta :http://www.sfatulmedicului.ro/arhiva_medicala/cum-se-trateaza-otita.

| Oana92 a răspuns:

Poate fi tensiunea(ori e mica, ori e mare)

Răspuns utilizator avertizat
| Laariss a răspuns:

Am aceeasi problema ca si tine. Tu ai aflat ce ai, si cum ai scapat?