| jon22 a întrebat:

De vreo 2-3 saptamani resimt un disconfort in fosa liliaca dreapta unde este si apendicul am fost la analize saptamana trecuta si nu a iesit nimic in neregula ca dupa vreo 2 zile sa ma duc la internist mi-a facut un ecograf si a zis ca nu e inflamat si nici la bila nu mi-a gasit nimic ce ar putea fi de obicei resimt disconfortul cand stau pe partea stanga intins

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Victoras_8963 a răspuns:

Nu vreau sa te alarmez, dar ar trebui sa mergi la un medic cardiolog pentru un ekg la inima. Vb foarte serios. Nu are rost sa ma apuc eu sa iti explic ce si cum ca mi-ar trebui 1211ore. Bafta!