| Criss10726 a întrebat:

De vreo doua săptămâni ma simt obosita și lipsa pofta de mâncare...e posibil sa fiu însărcinată? ..Sau e doar din cauza lucrului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci sunt șanse, asta dacă erai în perioada fertilă. Fă un test de sarcină.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea puține detalii... Ai făcut prostioare fără protecție? big grin

| Criss10726 explică (pentru anonim_4396):

Fără doar ca nu am ajuns la sfarsit(nici eu nici el) pentru ca m-a durut....fiind prima data...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Criss10726):

Atunci sunt șanse, asta dacă erai în perioada fertilă. Fă un test de sarcină.

| Cristina192308 a răspuns:

Fa ți un test de sarcina