| adelina23 a întrebat:

Ce as putea sa i-au sa am pofta de mancare, in timpul scolii din cauza stresului si pentru ca sunt obosita nu am pofta de mancare si slabesc ce as putea sa i-au in afara de vitamine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Incearca o ligurita de miere cu catina, dimineata pe stomacul gol.In plus adauga in iaurt polen macinat cu ajutorul unei rasnite de cafea!

5 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Avea si baietelul meu o perioada in care nu manca nimic, dar ii dadeam un shake proteic si asa avea toate mineralele si vitaminele de care avea nevoie. Ti-l recomand si tie http://aloeveraforever.ro/......chocolate, daca vrei sa-l cumperi contacteaza-ma pe id dpocaznoi.

| Shuellen a răspuns:

Vitamina C e cea mai "comoda"...La mine a functionat

| Shane_1763 a răspuns:

Ce as putea sa "iau". Carbohidrati cat cuprinde. Fructe proaspete. Minerale: calciu, magneziu, complex de vitamina B. Sau si mai bine, mergi la medic, fiindca nu stii tu sigur care este cauza pentru care nu ai pofta de mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci la medic eu te sfatuiesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu sunt la fel de disperata nu am pofta de mancare n am facut nimic cu vitaminele totul este pe sistem nervos la mine am avut ceva probleme si brusc nu am mai mancat si am slabit f mult nu am suficienta ambitie. ce sport sa fac?