| alinel0808 a întrebat:

De vreo doua zile simt asa un nod in gat o mica usurime respir mai greu si plamanii ii simt asa nu stiu cum sa explic o durere ceva de genu, alerg zilnic si inhalez aer rece, poate fi de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kamiichu a răspuns:

Clar e de la asta, nu vreau sa ma pronunt si sa iti zic sa iei nu stiu ce. Du-te la farmaciei si o sa-ti dea un tratament. Numai bine!