| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema... ma dor plamanii si am o tuse seaca
vreau sa spun ca nu fumez si nu ma doare tot timpul, din cand in cand simt putina durere... si respir putin cam greu... imi poate da cineva un raspuns? va rog

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sebastian1331 a răspuns:

Du-te imediat la doctor! Nu este de gluma cu posibilile boli la plamani. Se pot agrava lucrurile si se pot ajunge la sensibilitati destul de grave.
La tine pare o pneumonie

| Byutsa a răspuns:

Am patit exact la fel si am facut doar o raceala, e un virus nou si reactioneaza mai greu la atibiotice dar daca te tii de tratament scapi happy, nu te ingrijora nu e mare chestie doar probabil injectii sau ceva de genulbig grin