| DaNuT3191 a întrebat:

De vreo luna de zile am inceput sa am probleme cu ochii, vad in ceata cand ma trezesc si daca tin ochii inchisi cateva secunede la fel, sau daca schimb vederea brusc, pana nu clipesc de cateva ori nu imi revine si e foarte jenant. Am fost la oftalmologie si mi-a prescris Mirtilene Puro, Degeaba! Sunt din Slatina recomandatimi un cabinet bun, sau daca ati avut aceeasi problema cu ce v-ati tratat, nu sti ce sa mai fac! Multumesc de raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KTyy a răspuns:

Onioptic Slatina
OLT. Str. A. I. Cuza, Bloc. V30, Parter Slatina |Telefon:0349 411 540
Multa bafta! Sper sa existe si alta cale de ati vindeca problema...desi din cate am citit cred ca ai avea nevoie de ochelari.sad
Bafta!happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să încerci să nu mai stai atâtea ore în faţa calculatorului, tv-ului, în rest iei ce ţi-a prescris medicul oftamolog, n-ai încotro!
Ai grijă de tine!
Te pup!

| Numai98356 a răspuns:

Mai bine mergi la doctor!

| Fluffy2 a răspuns:

Salut! Sigur ai miopie...si..nu se poate trata.Sa mergi la un oftalmolog pana nu iti mai creste dioptria. Daca ai peste 14 ani poti sa iti pui lentile de contact.Succes!

| nikoletanicko a răspuns:

Astea sunt simptome trebuie sa mergi la un oftalmolog la control