| lazurcaandrei a întrebat:

am o intrebare
de cateva zile la csgo de la 100 fps, imi scade brusc la 10 fps pentru 10 secunde dupa care revine si tot asa, placa video e amd radeon, i7 nu cred ca e problema sau ceva pentru ca daca facea probleme imi facea de la inceput, nu de acum... Vreau raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Intra pe Steam, in Library, click dreapta pe Counter Strike: Global Offensive -> Properties -> Set launch options si pune:

-novid -nojoy -high -nod3d9ex

2 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Probabil ca in timpul ala se face un update la server sau ceva, am citit despre problema asta, e ceva probleme la server

| HeRmeSs a răspuns:

Virusi / furnizorul de internet / probleme hardware.