| geox_7526 a întrebat:

Dece vad negru sau mai bine zis ametesc si tine o periada de 2 min ameteala asta? Mi se intampla din ora in ora si atunci ma doare tare capul! Si dupa care vad dublu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

De mai mare ajutor ti-ar fi un neurolog decat "un dat cu presupusu " al unuia sau altuia de pe acest site!--- mai ameteste omul din cand in cand dar, nu din ora in ora! Durerea este o urgenta medicala asa ca nu mai sta pe ganduri suna AMBULANTA.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Trebuie sa mergi macar la medicul de familie. Acolo iti va da trimitere la specialist. Poti sa ai aceasta problema din diferite motive, poti sa ai probleme cu tensiunea, poti sa ai probleme neurologice, poti sa suferi de caderi de calciu. Trebuie sa-ti faci analizele si sa ti se dea un tratament corespunzator.

| Parmalat a răspuns:

Simptomele pe care le descrii tu sunt foarte serioase! Mergi direct la spital, la urgente sa te vada un doctor!