| xTheLastRose a întrebat:

Deci se întâmplă ceva! Toata lumea din familie are ceva. Pe fiecare il doare foarte tare capul si simte asa o presiune in spate si in fata, le vine rau si ametesc, cad pe jos. E o simpla raceala sau altceva? Va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Ai grija. Nu vreau sa te sperii, dar sa nu fie scapate ceva gaze de monoxid de carbon in casa. Cam astea sunt simptomele inainte sa fie mai grav. E ciudat ca toti deodata simtiti asta si de aceea zic ca e o posibilitate. Succes!

| BiuL a răspuns:

Doamne, e ciudat. Mergeti la doctor, sau asa se manifesta deochiul?

| roxanarsene a răspuns:

Poate sa fie din cauza schimbarii timpului sau e vreun virus de gripa! incercati un ceai cu multa lamaie un paracetamol si la caldura! daca nu trece ar fi bine sa faceti o vizita la spital sa nu fie vreo intoxicatie alimentara! (sau poate cu ceva in aer)