| Luiza_2688 a întrebat:

Deci.Am inceput si eu astazi sa ma spal cu sare de aia mare pe dinti ca sa se faca mai albi. Functioneaza? daca da cam in cat timp se vad rezultatele? Si inca ceva. Dupa ce m-am spalat a inceput sa ma doara stomacul ingrozitor.Credeti ca poate fi din cauza asta? Vi s-a intamplat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu are de ce sa te doara stomacul atata timp cat nu inghiti sarea respectiva. O fi fost o coincidenta.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rezultatele s-au vazut imediat, numai diferenta de culoare a fost, probabil, prea mica, ca s-o observi/sesizezi. In timp rezultate vor fi putin mai vizibile. Iar durerile de stomac nu au nici o legatura cu faptul, ca te-ai spalat pe dinti cu sare de mare. Stai linistita! Numai bine!

| fabiola a răspuns:

Functioneaza! Mai poti incerca si cu lamaie!

| T30D0RA a răspuns:

Nu are nicio legatura cu stomacul.
Spala-te cu sare si vezi in cat timp se vad rezultatele.winking

| Broadband a răspuns:

Ba duceti-va la doctor nu va mai luati dupa dansii de pe TPU. cum sa te speli frate cu sare pe dinti si dupa daca iti pica dintii ce faci? spui ca asa ti-au zis astia de pe TPU. duceti-va la doctor care aveti probleme cu dintii