| CastorR a întrebat:

Deci am o problema cu dormitul :
Am 13 ani ...si dorm singur in camera de nu stiu catzi ani, dar de la un timp... pur si simplu ma foiesc incredibil de mult in timpul somnului.
Noaptea trecuta cand m-am trezit ...pe pat nu mai era decat salteaua ...si cearseaful care o acopera era pe jos, la fel si patura :O.
Nu am vise agitate ...ma visez pe mine. cu prieteni sau cu iubita happy. Si nici nu am patit ceva in trecut.

Ce sa fac ca sa nu ma mai foiesc atat de mult sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Păi,în afara celor spuse,ai putea să bei o cană de lapte,înainte de culcare.
Sau dacă ai obicei ca înainte de culcare să mănânci ciocolată, sau să bei cola, n-o mai face.

| NemNUZ a răspuns:

Si eu iti recomand tot asa, incearca sa nu iei somnifere nu trebuie sa-ti inveti organismul cu medicamente din atat

| ExciteMind a răspuns:

1: Tu inca nu ai 13 ani faci in noiembrie laughing
2:Nu ai nici iubita laughing

| fluturasi12 a răspuns:

Simplu te joci nu stiu alergi si dupa aia fa-ti o baie fierbinte si bea o ceocolata calda mai stai unpic pe pc si dupa aia te va lua somnul. sper sa te fi ajutat!

| Andrei_Canareica_1996 a răspuns:

Fa o baie calda inainte de culcare si bea un ceai cald.o sa adormi mult mai repedewinking