| biancamaria1998 a întrebat:

Deci am o stare naspa, îmi vine sa vomit, ma doare partea stânga a capului (cred ca cum am stat cu capul pe mâna și numai pe partea stânga), mi s-a pus un fel de cârcel la ureche, am o stare foarte naspa, ma simt ciudat și nu pot deloc sa dorm. Sunt obișnuita sa ma culc la ore târzii, iar de mâine încep iarăși orele online. Țin sa menționez ca am și anemie și acum sunt și pe stop, ar putea fi astea doua motivul pentru care îmi este rău? Adică mama a spus ca și ea când era pe stop ii venea sa vomite și avea amețeli și toate cele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, posibil sa fie si de la asta. Si gandurile si stresul acumulat in timpul zilei, probabil la care se adauga si viitoarele ganduri... toate acestea pot sa duca la o stare naspa.

Incearca sa stai relaxata, bea un ceai (hai sa zicem de menta) si nu te mai stresa din orice. Numai bine! ^_^

| Denisa0954 a răspuns:

Este posibil si de la stop, dar astea sunt si simptomele unei migrene. Ai nevoie de mai multă odihna