| LidiaMarinescu a întrebat:

Deci..de cam 2 h mă doare foarte foarte ușor sub buric în partea dreapta, nu am greata nici amețeli. piciorul nu mă doare, as nimic.
La baie merg normal, doar am așa o ușoară durere. Poate sa fie și datorata faptului ca ea a apărut când mergeam cam repede. Apoi a dispărut și acum din nou a aparut

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Holy2010 a răspuns:

Pot sa fie doar gaze. Vanturi/scaun ai avut? Daca durerea se intensifica si nu trece pana maine e bine sa mergi la medic.