| BuBuMtti a întrebat:

Deci... dupa o incaierare cu o colega de-a mea care este foarte..."piti" am iesit cu partea de sus a ochiului stang vanata.Nu intrebati de ce ne-am luat la bataie. Mama mea nu m-a vazut pana acum dar nici nu vreau asta. Va rog imi puteti spune cum sa scap de vanataie foarte foarte repede? MEGA FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| newfcsb17 a răspuns:

Cred ca singura sansa e sa iti dai cu fond de ten.

5 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Nu ascunde de ea, spune-i si tu pur si simplu ca a fost o 'mica' bataie. Iti va da ea cu niste medicamente (ca si eu am fost la fel, m-am incaierat cu o prietena si...).

| francesca89 a răspuns:

Fond de ten si pudra.

| ndc a răspuns:

De ce ai vrea sa-i ascunzi asta? Doar nu v-ati luat la bataie din cauza unui baiat sau ceva d-- de fapt, ar avea sens.
Totusi, sinceritatea e mai buna decat o minciuna. Mai ales ca persoana pe care vrei sa o minti e propria mama - probabil te-ar putea ajuta.

| BbyBrunetee a răspuns:

Iti dai bretonul intr-o partelaughing sau te dai cu fond de ten si pudrabatting eyelashes

| Sisix a răspuns:

Sall! Eu ti-as sugera sa te dai cu fond de ten pe locul respectiv pana ce va disparea vanataia.