| Madayna a întrebat:

M-am ales cu o vanataie pe buza din partea iubitului meu, m-a muscat de mai multe ori de buza si cred ca din cauza asta mi-a iesit aceea vanataie. Intrebarea e cum scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va trece in timp, se va vindeca, pe masura ce sangele isi reia circulatia normala.Mult noroc.

5 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Intrebare adevarata nu e asta.Ci e:,, Oare sa scap de el?''
Acum eu nu ma bag in relatia ta dar nu mi se pare normal ca-ti face

| Madayna explică (pentru AmanoYuno):

Nu-i adevarat nimic din ce spui, nu-mi doresc sa scap de el sub nici o forma, am pus doar o simpla intrebare pentru ca ma gandeam ca exista ceva remedii pentru a trece mai repede vanataia.

| Lolităăăă a răspuns:

Iti trece. Si spune-i sa nu te mai muste. =]]

| Madayna explică (pentru Lolităăăă):

Nu a fost prima data cand m-a muscat si totusi mi-a aparat vanataia, probabil acum a fost mai tare, o sa-i zic sa o faca mai usor laughing ca si daca i-as spune sa numai ma muste, nu m-ar asculta happy

| Lolităăăă a răspuns (pentru Madayna):

laughing))