| Andrei234141 a întrebat:

Deci m-a muscat prietena mea de buza de jos, mi-a curs sange (nu va imaginati ca a muscat rau, dar sunt sensibil) si acum s-a facut o mica basica. E sanatoasa si ea si eu, dar ma pot infecta sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ariana2005 a răspuns:

Pai daca o lasi acolo nu prea poate sa se infecteze dar totusi te-as sfatui sa te dai cu crema de galbenele.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
mergi la un specialist pentru a evita complicatiile.
O zi buna.

| CartofiorDulce a răspuns:

Nu prea sunt sanse sa te poti infecta, mai ales ca zici ca nu te-a muscat rau.

| Alexu2004 a răspuns:

Da te poti infecta! Ai grija mare! Iti urez sanatate si mult noroc! happy

| averagestudent a răspuns:

Da, te poti infecta! Te-as sfatui sa te dai cu crema de galbenele.

| Andrei234141 explică:

Multumesc tuturor, mi-a treecut, mersi frumos