| Diana08_2497 a întrebat:

M-a muscat foarte tare hamsterul meu...nu a mai facut-o pana acum. Mi-a curs sange si inca ma doare. Credeti ca se poate infecta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Eu cred ca da.

| Daniel_Marius_Pirvan_1988 a răspuns:

Sincer, am avut si eu aceiasi problema si cand am ajuns la spital am primit 6 vaccinuri si 12 injectii de penicilina deci daca tie frica de ace nu te sfatuiesc sa te duci la spital