| anonim_4396 a întrebat:

Deci m-am masturbat Si am scos sperma de 10 ori pot pati ceva sau se poate intampla ceva cu mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cappelli a răspuns:

Deci nu stiu ce carte iti recomanda colegul dar eu iti zic una si buna:n-o sa crapi de la frecat bucuria pentru a obtine bucurii. sigur, ar fi mai fain sa nu fie nevoie, si sa ai o domnisoara, sau mai multe daca te tine...dar nah, acum, ideea e ca eu si cam toti medicii din univers te asiguram ca masturbarea n-o sa te imbolnaveasca de nimic. asadar buybooks are dreptate, doar o sa dormi mai linistit. PS: cred ca buybooks merita o funda pentru spontaneitatewinking take care and have fun

5 răspunsuri:
| buybooks a răspuns:

Da, o sa dormi mai linistit.

| ToKen a răspuns:

A, si nu te doare P ***? sincer acum... las-o mai moale sau o sa "te termini" inainte sa incepi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masturbarea este boala lumii de astazi cum zicea virgiliu gheorghe depinde acum cat ai facut-o daca o facei de un an 2, eu zic sa nu mai faci o sa-ti apara multe complicatii cu timpul ti se deregleaza si in timpu somnului ti se intampla damblaua uite iti recomand o carte, si iti spun sincer nu o mai fa nu te lua dupa lume, sa vezi ce zice omul asta care a facut multe studii privind problema asta

http://www.librariasophia.ro/......-6285.html

http://www.harrdelos.com/2011/02/biofizicianul-si-teologul-virgiliu.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba, onanistule. Las-o mai moale. E drept ca o laba la vremea ei face mai mult decat o femeie, dar da-o dracu' de treaba. De 10 ori?
Vezi ca sunt complicatii severe care apar in urma excesului de labareala. Si nu glumesc aici. Nu cunosc prea bine denumirile, dar vezi ca-ti poti provoca leziuni la membru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci iti urez succes la masturbat si sa nu te intrebi peste cativa ani de ce esti ipotent si ai probleme cu penisu, orice in afara de adevar ai vrut sa auzi ia si citeste daca nu ma crezi

http://www.ortodoxiatinerilor.ro/......final.html

http://www.ortodoxiatinerilor.ro/......barii.html

si mai ai si ale articole care sa le citesti in caz ca te mai intereseaza, dar nu cred ca te va durea in cot, bafta in continuare