| pelicaru a întrebat:

Buna am 13, un coleg de la mine din clasa e cam de aceeasi varsta cu mine, dar el zice ca acasa s-a masturbat si i-a aparut sperma, e adevarat si daca ma masturbesz si eu (laba) mi se va intampla si mie? Dau funda

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu stiu sigur daca se va intampla dar 70% tot ce e posibil, fiecarei persoane ii apare la o anumita varsta dar nu vei sti pana cand nu vei incerca.

| rabbit2014 a răspuns:

Incercarea moarte nu are

| EualaBun a răspuns:

Salut acuma depinde de organism dar ma gandesc ca ti se va intampla si tie.

| EualaBun a răspuns:

Salut acuma depinde de organism dar ma gandesc ca da ti se va intampla sit tie.