| Alëxąndŕą a întrebat:

Deci nu mai potttt, nu mai pot ma doare maseaua, dar nu orice durere de masea. Cand ma doare. trece putin timp nu ma mai doare apoi ma ia si capul si apoi ma doare in spatele ochiului stang nu mai suport am luat agocalmin degeaba. Am doar 12 ani cum sa ma doara asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Carie. Tre sa iti cada. Intr'adevar, e o durere cam puternica pentru o masea de lapte. Du'te la un dentist.

| MikeZG a răspuns:

Du-te la un doctor.

| puckaciu a răspuns:

Cumpara cuisoare(bete)sunt foarte bune.iti amorteste maseaua pe moment, dar cel mai bine este sa te duci la dentist.succes.