| YaYou a întrebat:

Deci. parintzii mei nu sunt acasa, si sunt singura laughing)... mie km foame big grin, deci asa vrea sa imi fac ceva rapid de mancare... eu nu am nici o idee si nu prea am chef sa gatesc

ceva sugestii, ce sa imi fac rapid? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dianné a răspuns:

Daca intr-adevar ti-e foame, esti nevoita sa gatesti. Daca nu prea ai chef, fa-ti niste sandwich-uri cu ce ai in frigider. Cartofi prajiti, sau ungi niste felii de paine cu cascaval, pui salam, rosii, bagi la cuptor, iar dupa ce le scoti ungi feliile cu ketchup, pe deasupra cu cascaval. Eu asa imi fac, nu stai 10 ore in bucatarie. Cateodata, mai apelez si la un mar dat pe razatoare, cu zahar scortisoara si biscuite :X.Este foarte bun, chiar daca asa ceva mancai cand erai cu suzeta in gura. laughing
Buh'bye!kiss

3 răspunsuri:
| Miralfn a răspuns:

Omleta cu branza sau salam/cascaval/carnaciori/legume, sau orice mai ai in frigider.

| DEBrown a răspuns:

Cumpara-ti o shaorma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nusth ceva clatite...