| Velea_Arabela_1984 a întrebat:

da-mi o idee, ce sa fac de mancare azi, sau mai bine zis ce ai vrea sa mananci?
Astept sugestii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi inspira de aici,
http://www.laurasava.ro/
Eu azi am mâncat ciorbă de măcriş şi am prăjit nişte şniţele.
Te pup!

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am mancat o supa crema de brocoli cu crutoane si salata de cruditati cu branza feta

| morningstar a răspuns (pentru suntserios):

Mi-a facut pofta supa ta. Nu vrei sa imi dai reteta, te rog?

| suntserios a răspuns (pentru morningstar):

Ti as da, dar am cumparato happy cauta pe net, trebuie sa gasesti

| morningstar a răspuns (pentru suntserios):

Am inteles...ma gandeam ca ai facut ceva bun facut acasa. Merci, oricum.

| Kriss96 a răspuns:

Eu tocmai mananc crema de vanilie si briose. Inca mai e timp sa gatesti happy Sau poti sa faci asta maine tongue

| ellaells a răspuns:

Salata cu ciuperci, rosii, branza, oua taiate bucatele si piept de pui. happy

| Bobby87 a răspuns:

Eu am mancat pui cu smantana foarte gustoasa.iar la cina voi servi o pizza pe care am cumparat-o din super-market si bagata la cuptor, cu niste salata de cruditati... pofta buna!

| Alicia_Ali_1988 a răspuns:

Ne mai iei si la misto..Vai de capu' tau. laughing I=Eu; don't=nu; know=ştiu.Na.Uite.Eu am stiut.Wtf?!