| sopranaCadaverica a întrebat:

Dejun : - 150 g iaurt
- 7 alune caju
- cateva stafide negre
- 1 banana medie
PRANZ : - 200 g piept de pui la gratar
- 80 g mazare fiarta cu piper
- 100 g salata de rosii, ceapa, castraveti
CINA : - 2 felii de paine integrala prajita frecata cu usturoi
- 1 felie de sunca Praga
- 1 rosie medie
Vi se pare un meniu de slabit? E prea putin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
35 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Nu ma mai ti minte? Ti-am dat mesaj in privat!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Desi sintem oarecum antagonisti de obicei, aici trebuie sa ii iau apararea: din discutia noastra a rezultat un link foarte educativ. Vezi mai sus, pana nu aterizeaza pe aici vreun admin si il sterge. happy

| Celcestietot a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Și apropo, de ce nu îmi scrii numele cum trebuie?

| Celcestietot a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Acum va supărați că sfințesc și mâncarea >: (?

| acerr a răspuns:

Pui si sunca! f nasol, in rest ai mancat bine!
nota 2