| drxky a întrebat:

Depisteaza dispozitivele de securitate din aeroporturi steriletul? Pot trece fara nici o problema de ele daca am sterilet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Sunt sanse mici sa-l depisteze deoarece e bagat inauntru, protejat de corp.
Daca-l depisteaza nu e nici o problema. Iti fac un control rapid sa se asigure ca intr-adevar nu ai nici o arma la tine si treci.