| Girly97 a întrebat:

Desi ma duc la culcare devreme seara ca sa ma trezesc devreme sa ma pot pregati pentru ultimul an de liceu astazi am observat ca m-am trezit putin mai tarziu decat de obicei. De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

A stiut subconstientul ca e weekend si ai dormit mai relaxat Daca ii mai dai o ora de somn in plus, organismul accepta, se conformeaza, tuturor ne place cateodata sa dormim mai mult, sa mai lenevim putin iar weekendul e cea mai buna oportunitate pentru asta.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca ceasul iti arata 7.00 in loc de 6.00.

| patrik986 a răspuns:

Poate si de aceea ca am trecut la ora de varalaughing