| Andreeiutzav a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi:* dk ma culc devreme seara ma trezesc tarziu, iar dk ma culc tarziu ma scol devremestraight face cum vn asta?
Mz:*

Răspuns Câştigător
| Gabitzooo a răspuns:

Da shii mie m-i se intampla des adica seara vin de la sch manac scriu si apoi ma uit la TV si adorm pe la 11 apoi dimineata ma scol la 7 iar sambata sau duminika cand ma culc la 9 dorm si pana la 10 cred ca depinde de fiecare om cat de obosit e sau cat ii place sa doarma big grin