| Girly97 a întrebat:

Deci de luni ma tot trezesc cam cu o ora mai tarziu si ma culc mai tarziu decat de obicei iar dimineata ma trezesc devreme ca sa vorbesc cu un prieten din Statele Unite pe Facebook! Tot incerc sa revin la programul meu obisnuit de a dormi intre 22 si 6 dar in loc de asta ma culc la 23 si ma trezesc la 7... Voi ati patit la fel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SSJGohan3 a răspuns:

Pai e cam normal, cauti sa iti iei cele aproximativ 8 ore de somn de care ai nevoiehappy Da am patit o dereglare mai grava ca a ta..nu mai puteam dormi noaptea ci numa ziua, asta se intampla in timpul perioadelor de sesiune la facultate, iar mie de obicei imi trebuie vreo 3 saptamani sa revin de la programul in care stau si invat noaptea si dorm ziua la cel normalwinking