| BzT a întrebat:

Despre lasat de fumat!

A incercat cineva Zerosmoke?

Am auzit ca iti face greata de tigari, sincer nu as cam vrea sa ma las ( sunt sigur ca nu as putea sa ma las usor) dar daca le face insuportabile, as cam incerca!

Deci, a incercat cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ChupyRo a răspuns:

Nu incerca, daca vrei sa te lasi cu adevarat de fumat trebuia sa ai vointa, uite de exemplu trebuie sa ai un anturaj care nu fumeaza ca sa nu te tenteze si pe tine, si eu sunt fumator si daca nu fumez intr-o zi devin nervos, daca ai vointa o saptamana sa nu fumezi ai sa vezi ca nu o sa-ti mai vina, Sanatate!

1 răspuns:
| onix33 a răspuns:

Tu chiar crezi in porcariile care le sustin astia?