| chiftelutacrocanta a întrebat:

Astazi m-am lasat de fumat si as vrea sa stiu ceva:
Ce lucruri interesante se mai pot face in afara de a fuma tigari?

17 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dude, serios, fa-ti o viata

| AFR81 a răspuns:

Parca te lasasei acum cateva zile de fumat...

| William a răspuns:

Poti sa te apuci de baut. big grin

| Doub a răspuns:

Caută parameci şi euglene

| J0B0MAT a răspuns:

Ăăăă...orice altceva.
Dar mai bine te laşi o singură dată şi gata, nu de mai multe ori pe săptămână.

| justanotheruser99 a răspuns:

Parca te-ai lasat saptamana trecuta, din cate îmi amintesc laughing Dar așa ca fapt divers ai putea face sport sau ai putea sa citesti cateva cărți de dezvoltare personala, zic si eu...

| vocea a răspuns:

Poti face orice de banii economisiti

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Este foarte bine ca te-ai lasat de fumat, fumatul iti face rau si face rau si celor din jurul tau, nimeni nu ar trebui sa o faca dauneaza grav sanatatii si consumi si bani degeaba ca sa te omori practic, n-are nici un sens sa dai bani pe tigari.
Poti sa faci diverse sunt mullte lucruri pe care poti sa le faci in afara sa fumezi tigari incearca sa iti gasesti un hobby ceva ce iti place tie, orice te pricepi si iti place.

| syd a răspuns:

Iar ba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe marijuana. Poate așa vei scoate intrebări mai inteligente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să reproduci picturi celebre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te autoflagelezi.E bestial! Mai misto si decat joint-urile.

| Piratul10 a răspuns:

Smoke weed everyday!

| TURB0X a răspuns:

Nu poți să te lași și de a mai pune întrebări stupide?

| MarcelAbagiu a răspuns:

Recomand felaţiile!

| TheUltimateAnswer a răspuns:

Iati un vape. #VapeNation