| Leops a întrebat:

am varsta de 15 ani, si m-am apucat de fumat cam la 12 ani da pe atuncea nu fumam chiar asa de mult chiar m-am lasat 7 luni de fumat, da din pacate m-am apucat iarasi sad... Fumez in jur de 4-5 tigari pe zi uneori chiar 8-9... as vrea sa stiu ce mi s-ar putea intampla chiar daca mas lasa de fumat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Pai fumand de trei ani. In 20 de ani maxim vei scapa total de orice problema, poate chiar mai putin. Iti va disparea tot tutunul din plamani atunci, dar doar daca te lasi de fumat ACUM. Tine minte ca fumatul e doar un viciu, adica nu este bun de nimic.happy Sper ca te-am ajutat.

| djdani2010 a răspuns:

Mai bine lasate de fumat...
asculta te rog melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=619mZoK6pF0

| TeIubescSiGata a răspuns:

Nu mai fuma! fumatul este doar un muft care iti va aduce probleme grave in viitor. uite-te pe acest site. http://www.addox.ro/timp+liber/toti+fumeaza.+eu+de+ce+sa+nu+o+fac%3F/7