| Al3xandra1465 a întrebat:

Diabeticii au voie s-a isi faca tatuaje?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu cred ca are nici o legatura diabetul cu tatuajele!

| ella2o a răspuns:

Bineinteles ca da. Diabetul nu este o dereglare a pielii, prin urmare, nu afecteaza in niciun fel bolnavul. happy