| Denisa_Deny__caBU a întrebat:

Bună ziua, știți ceva diete de slăbit 30 de kg rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce inseamna rapid pentru tine?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

Dieta de slabit pentru 3-4 kg pe luna poate, ca 30kg le poti da jos cu foarte-foarte multa munca in 6-12 luni, dar cum vrei tu rapid... este imposibil!

| Frank51 a răspuns:

Da
Alergi 20 de km pe zi si mananci doar conopida.
Sa te pregatesti sa lesini in ziua a 3-a.

| johnnny123 a răspuns:

Ce înțelegi prin "rapid"? În cât timp vrei să slăbești 30 kg și de la ce exces de greutate începi?

| ReddY25 a răspuns:

Cam greu

| 4evergentleman a răspuns:

Nu exista

| PresedintePiatra a răspuns:

Daca fac 5 pasi de obicei ma opresc.

| Toader1Andrei90 a răspuns:

Nu poti slabi rapid, si nici sa te ingrasi rapid nu pot. Poti face cardio adica? (poti sa alergi, sa te dai cu bicicleta, plimbari, drumetii in natura- arzi destul de multe kalorii in drumetii si vezi si peisaje faine) spor

| SimonaStoica a răspuns:

Da. Se poate. Eu am avut 89-90 și în 2 luni am ajuns la 56sau 57.