| senstein a întrebat:

Dimineata cand ma spalam pe ochi am vazut ca la ochiul drept sub pleoapa am in ochi un vas de sange spart (cred ca asta este), nu ma doare ochiul, vad foarte bine, nu in ceata s. a, doar ca am o parte a ochiului foarte rosie, un albastra iar alta alba laughing, am fost la oftalmolog si mi-a enumerat diverse chestii cam de la ce ar putea sa fie si sa-nu imi fac griji ca imi trece in cel mult 4 zile, dar totusi imi este frica...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| subfocus a răspuns:

De la oboseala. si mie imi mai apar cand nu dorm si lucrez mult

| Gest4U a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica. o fi de la curent happy doctorul stie cel mai bine

| Luca666 a răspuns:

Rapunsul: oboseala, la fel am patit si eu, nu reuseam sa dorm mai mult de 3 ore pe noapte maxim 4.