| anonim_4396 a întrebat:

Din câte ştiu, majoritatea telecomenziilor emit lumină infrarosiie, şi ea nu este în spectrul vizibil, dar, contradictoriu, într-o camera întunecată, mi-am apropiat extrem de mult telecomanda de ochi şi am apăsat pe un buton, şi am văzut o lumină extrem de slabă. Întrebarea mea este:
Sunt un supraom pentru că pot vedea razele infrarosii emise de telecomandă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| jack115 a răspuns:

happyDin pacate nu esti supraom happy Eu tot am observat razele emise de telecomanda (poate oricine sa le vada)

3 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Numai dacă poți sa numeri si impulsurile.

| PumpkinDoll a răspuns:

Incearca sa te uiti prin camera telefonului

| anonim_4396 explică (pentru PumpkinDoll):

Ştiu şi eu asta, întrebarea mea e alta!