| AnonimMareMareMare a întrebat:

Din cate stiu mama a fost la ginecolog cred, pentru ca si-a cumpărat tantum rosa, praf de spalaturi vaginale.

Am intrebat-o daca e bolnava si a spus ca este dar trateaza si a venit vorba daca poate sa dea in cancer de la ce are ea si a spus ca daca nu se trateaza, da.

Poate fi o simpla infectie sau poate avea probleme mari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Deocamdata e infectie daca i s-a dat doar tantum rosa.