| RAY a întrebat:

Doar cine stie de ceva vreme fac sport si ma doare in spate cam pe la mijloc si cand merg mai mult pe jos si cand fac efort inainte nu ma durea cand mergeam acuma da mentionez ca stau pe scaun drept o fi din cauza aia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Mi se mai intampla si mie. Se intampla din cauza ca iti dai sufletul la sport acolo. Eu practic hambalul si ne alearga...

| NotToday a răspuns:

Si eu am momente... Is ceva junghiuri din cauza efortului si a pozitiei in scaun/pat. Poti folosi crema "Puterea Ursului", e foarte eficienta.

| rozmarin a răspuns:

Ce sport practici? te doare pentru ca inainte de a face sport nu solicitai prea mult coloana chiar daca mergeai pe jos. Nu te-ai gandit ca poate ai racit la rinichi?

| RAY explică (pentru rozmarin):

Inainte stateam mai mult cocosat acuma stau drept