| anonim_4396 a întrebat:

Doctorul poate depista ca am fumat (tutun)? chiar daca nu fumez excesiv? ma refer la : fumez azi o tigara.peste 3 zile alta, o saptamana pauza etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Da poate.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai. s-ar putea sa iti depistezze daca iti face.radiografie sau nujj.sh daca tio face fix dup ci ai fumat.adica.in acea zi. in fne

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de cand fumezi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poate depista in urmatoarele cazuri:
1)radiografie
-daca fumezi de ceva timp ar trebui sa se vada
2)teste de sange
-nicotina ramane in sange intre 24-48 de ore