| anonim_4396 a întrebat:

Doi instructori de la sala mi-au spus sa renunț la dieta pe care o tin acum ( de 3 săptămâni nu depășesc 1000 de calorii pe zi) și sa ma apuc sa pun masa musculara și sa mănânc normal. Credeți că ar trebui sa ii ascult? Chestia e ca am puțina burta și de aia am urmat dieta aia dar mi-au zis ca o sa se ducă jos oricum si mai ok ar fi sa fac ce au zis ei. Aștept și părerile voastre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu ce ti am spus ca e o nebunie totala

| Cristian8464 a răspuns:

Lool, daca mai mananci 1000 calorii vei ajunge rau, opreste-te sunt foarte putine calorii