| oreomilshake24 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de sala, am avut o perioada de slabire in care am ajuns la 65 kg, am 1.74, mi-am gasit un set de exercitii placut si care cred ca e sustenabil, singura problema este alimentatia...
Am putina burta dar vreau sa slabesc si sa pun muschi in acelasi timp, am mancat timp de ceva timp 1000 calorii, intrebarea mea este: cate calorii imi recomandati sa mananc intr-o zi normala de sala astfel incat sa pun masa musculara si sa scap putin de burta?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu poti sa slabesti si sa pui muschi in acelasi timp, daca se putea nu mai exista "perioada de masa musculara" si "perioada de definire", toti sportivii le faceau direct pe ambele in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeie sau bărbat?