| Denis123456 a întrebat:

Dopurile de urechi la 12 lei acopera orce sunet? Oricat de mare ar fi zgomotu'? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu in totalitate, dar acum daca stai sa iti concentrezi sa vezi daca auzi, prin stres tot vei auzi 0.1%, cu toate ca depinde care sunt alea la 12 lei, caci eu folosesc mai mereu cand nu doresc sa aud "zumzetul" copiilor din fata blocului sau zgomotul de la televizor si cu toate astea ma odihnesc foarte linistit. Bine, ca in timpul noptii dopurile de urechi le mai pierzi prin pat, asta constati abia a doua zi la trezire happy.