| anonim_4396 a întrebat:

Doresc raspunsuri de la tatuatori de meserie sau oameni care au trecut prin asa ceva.
Daca imi fac tatuaje peste vergeturi, exista vreun risc de infectii sau altceva?
Vergeturile se afla pe biceps.
Si daca se poate niste modele ceva de tatuaje, poze.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 362 a răspuns:

Normal ca este risc de infectie pentru ca substanta neagra va intra in piele