| Culturism69 a întrebat:

Am vergeturi pe biceps si am de gand sa le acopar cu tatuaje, nu neaparat din cauza vergeturile pentru ca imi si plac.
Dar daca imi plac si mai am si vergeturi, cum se spune lovesc 2 iepuri dintr-o lovitura laughing
Problema e ca am cautat si pe net, si nu gasesc modele de tatuaje pentru biceps ceva sa imi umple bicepsul nu 2 - 3 cuvinte.
Daca gasiti modele sa le postati aici va rog.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Uitata-te aici sunt mai multe :)

http://www.tumblr.com/tagged/bicep-tattoo

Firar vreau si eu un tatuaj, dar nu ma lasa parintii :))
Daca vrei sa te faci si bodyguard;)) merge sa iti faci cat mai multe tatuaje.

| Culturism69 explică (pentru Naяutσ):

Am de mic o pasiune pentru tatuaje. Stai linistit ca nici pe mine nu ma lasa dar mai am putin pana la 18 ani.
Cat despre meseria de bodyguard, singuru lucru pe care stiu sa-l fac e sa ma batrolling on the floor Alta meserie nu cred ca as stii thinking