| tantricday a întrebat:

Doresc sa cumpar laptisor de matca cat mai natural. Stie cineva vreun furnizor serios si cu preturi acceptabile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da.Mergi in Piata Mare.Sunt acolo multi producatori particulari care au asa ceva.Proaspat si natural.

15 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred ca @darrio2007 a vrut sa zica ca in fiecare oras exista o piata centrala de legume si fructe, unde isi expun marfa si apicultorii! Asta pentru ca nu ai specificat de unde esti!

| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa ai o piata centrala in orasul tau.In Braila asa i se spune.

| LauraSpataru a răspuns:

Doina - farmacie, plafar, Cora/Carrefour/Selgros (super/hipermarket in general)

| tantricday explică:

Hipermarcketurile nu ofera laptisor de matca proaspat si neprelucrat

| tantricday explică:

Piata mare? care e asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruben1990@yahoo.com Furnizor serios de laptisor de matca, calitate garantata.pretul foarte bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruben1990@yahoo.com Furnizor serios de laptisor de matca, calitate garantata.pretul foarte bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteazama pe emeric@yahoo.com iti pot oferi laptisor de matca pur de calitate la un pret fb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am laptisor de matca din germania cu acte de calitate si vand cu 18ron/10ml negociabil in functie de cantitate.Tel:0744531748

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptiosr de matca pur gasiti pe www.apiland.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unchiul meu e producator (apicultor)... daca te intereseaza in cantitati mari (peste 1 kg) wdxraul e id meu de messenger. contacteaza-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal! Si eu te pot ajuta cu unele produse apicole, daca esti ineteresat contacteazama pe david_veress (yahoo id)

| Diana4you97 a răspuns:

Eu îți recomand Apiland.ro, este un magazin serios. Au prețuri mai mari dar și produse de calitate. Alte păreri și informații cu privire la Apiland.ro găsești și pe http://parerimagazin.ro/pareri/apiland-ro/

| yodanygroza a răspuns:

Daca vrei laptisor de matca proaspat luat de la albine sunama la nr de tel 0743171499